Gaz Ölçüm Uzmanı Sınav Sonuçları

GAZ ÖLÇÜM UZMANI SINAVI (16.10.2020) SONUÇ İLANI

 

17.01.2020 tarihli ve 31011 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Gemi ve Su Araçlarında Gazdan Arındırma Yönetmeliği uyarınca Genel Müdürlüğümüzce 16.10.2020 tarihinde yapılan Gaz Ölçüm Uzmanı Sınavına (*) katılan adayların başarı durumu listesi aşağıda yer almaktadır.

 

Başarılı olan adayların, yetki belgesi ücretini (2.000,00TL) e-Devlet Kapısı üzerinde e-denizcilik ödeme sisteminden yatırıldığına dair makbuzu bir dilekçe ekinde şahsen, kargo veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Genel Müdürlüğümüze iletmesini müteakip Gaz Ölçüm Uzmanı Yetki Belgesi düzenlenecektir. Düzenlenen yetki belgeleri gaz ölçüm uzmanının dilekçesinde belirttiği adrese gönderilecektir.

 

Başarısız olan adayların, sonraki 2 sınav başvurusunda önceki başvuruda sunduğu seminer katılım sertifikası geçerli kabul edilecek olup(**) sonraki sınav duyurularını Genel Müdürlüğümüz resmî internet sitesinden takip etmesi önemle rica olunur. Bu sınavlarda da başarılı olamayanların tekrar gaz ölçüm uzmanı seminerine katılımı gereklidir.

 

(*) (-Sınavın 19’uncu sorusunda (LEL-UEL noktaları ile N ve M harfleriyle gösterilen noktaların bulunduğu grafik sorusu), iki adet doğru şıkkın olduğu görüldüğünden soru, tüm adaylar tarafından doğru cevaplanmış kabul edilmiştir.

-Sınavın 27’inci sorusunda (patlayabilmeleri için gereken enerji kaynağının sorulduğu, öncüllü ve C şıkkında tüm öncüller sıralanmış, D şıkkında da ‘Hepsi’ yazılmış), iki adet doğru şıkkın olduğu görüldüğünden C veya D şıklarını işaretleyenlerin cevapları doğru kabul edilmiştir.)

 

(**)11.09.2020 tarihli sınavda da başarısız olan adayın bu kapsamda 1 (bir) sınav hakkı kalmıştır. Bundan sonra yapılacak ilk sınava başvurduğu halde katılmaması ya da katılarak başarısız olması halinde tekrar gaz ölçüm uzmanı seminerine katılımı gerekli olacaktır.

 

İlanen duyurulur.

 

ADI SOYADI

SONUÇ

ANIL HANDE YANAR

BAŞARILI

BURAK YAZGAN

BAŞARISIZ

DAVUT KUL

BAŞARISIZ

FARUK AVCIOĞLU

BAŞARISIZ

GÖKHAN ŞAHİN

BAŞARILI

İBRAHİM UĞUR PAMIK

BAŞARILI

İLKAY DİZDAR

BAŞARILI

NURULLAH HAKAN PEKŞEN

BAŞARILI

MUSA SİNÇ

BAŞARISIZ

ONURALP ATASEVEN

BAŞARILI

SAMET BEŞGÜL

BAŞARILI

SEBAHATTİN ŞAHİN

BAŞARILI

ŞAHİN AVCI

BAŞARISIZ

TAHİR EMRE ONAN

BAŞARILI

YUSUF ŞAHİN

BAŞARILI

ZÜHAL CAN

BAŞARILI